Kráľovstvo Obávaných přehled

Kráľovstvo Obávaných
https://www.databazeknih.cz/img/books/empty_bmid.jpg 4 298 298

Popis knihy zde zatím bohužel není...

Toto vydání knihy ještě není v prodeji.
Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Bude vydáno: , Pandora

Kingdom of the Feared , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kráľovstvo Obávaných. Přihlašte se a napište ho.

KajinaH722
28.05.2024 3 z 5

Už mi to přišlo zbytečně zdlouhavé a jsem ráda,že to končí třetím dílem. Tento díl patří mezi nejslabší. Jinak příběh je zajímavý, takze kdo má rád jako já,kde se vyskytují princové (pekelný), čarodějnice, bohyně, upíři, vlkodlaci a napětí kde je trochu akce, tak doporučuji sérii zkusit.

alzbeta2843
28.04.2024 5 z 5

Keď som začínala čítať prvý diel ani som si nevedela predstaviť ako sa bude dej vyvíjať v ďalšich dieloch a tento diel je mistrovským dielom a všetko začne zrazu zapadať a dôjde k vyjasneniu všetkého. Ja som si zápletku, príbeh i hlavných hrdinov užila a konieckoncov i mnohé vedlajšie postavy. Škoda, že som sa s nimi musela rozlúčiť a veľmi by som sa tešila na nejaký príbeh z Irovich bratov to by bola sila :)

Petra-1
17.04.2024 3 z 5

Tuhle knihu mám doma už od jejího vydání v originále. Vždy jsem skončila do sté strany a odložila ji. Konečně jsem ji dočetla a já tedy nevím. Padouši se střídali,jak na běžícím páse, jakoby se autorka rozmýšlela,jak to vlastně tedy všechno bylo .A nakonec to vlastně celé nedávalo smysl. A jak už bylo napsáno, i na mě tu bylo příliš erotiky na úkor děje. Když si vezmu jazyk a styl , kterým byl psaný zejména první díl, tak si říkám, jestli třetí vůbec psala autorka.

Do ráje, Království obávaných a další knižní novinky (35. týden)

27.08.2023

Kniha Kráľovstvo Obávaných v seznamech