Kráľovstvo hriešnych přehled

Kráľovstvo hriešnych https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491726/bmid_kralovstvo-hriesnych-aVb-491726.jpg 4 696 696

Dve sestry. Jedna brutálna vražda. Cesta za odplatou, ktorá rozpúta peklo. Emilia a jej dvojča Vittoria sú streghe – čarodejnice, ktoré žijú potajomky medzi ľuďmi a vyhýbajú sa tomu, aby vzbudili pozornosť. Jedného dňa však Vittoria nepríde na večeru do známej sicílskej reštaurácie. Emilia čoskoro nájde zohavené telo svojho milovaného dvojčaťa. Zničená Emilia sa vydá hľadať sestrinho vraha, ktorému sa chce pomstiť za každú cenu, aj keby to malo znamenať použitie zakázanej temnej mágie. Emilia sa zoznámi s jedným z pekelných princov, pred ktorým ju varovali už v detstve. Ten tvrdí, že je na jej strane a bol poverený svojím pánom, aby vyriešil sériu vrážd na ostrove. Ak však ide o princov z pekla, nič nie je také ako sa zdá...... celý text

Literatura světová Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , Pandora

Kingdom of the Wicked , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kráľovstvo hriešnych. Přihlašte se a napište ho.

KajinaH722
22.05.2024 4 z 5

Knihu jsem měla dlouho na seznamu a pořád jsem si nebyla jistá, zda se do ní pustit. Musím říct, že kniha mě bavila. Bylo to napínavé a pořád se něco dělo. Samozřejmě pekelný princové jsou nejlepší s celého příběhu. Skončilo to dost zajímavě, takže se vrhnu na druhý díl,kde věřím,že v pekle to bude ještě lepší.

Terie
10.05.2024 1 z 5

Uhh tohle bylo náročný. Příběh mě moc nezaujal, žádná z postav mě nijak neoslovila. Nějak to nemělo šťávu, nevím, jaký z toho mám pocit.

Cca od půlky knihy už jsem zrychlila četbu a stránky spíš projela, než přečetla. Další díly si mooožná někdy přečtu, ale až když nebudu mít nic zajímavějšího a jen proto, že jsem si je pořídila v akci jako e-knihy, takže by to byly vlastně vyhozený peníze.

Princezna22
03.05.2024 5 z 5

Kniha mě bavila, nemohla jsem se odtrhnout od čtení. Hlavní hrdinka byla divná, takže uvidíme jak se to s ní ukáže dál v dalším díle... Demoni a příšery zde je toho plno, jsem spokojená.

Láska naslepo, Bez krve, a další knižní novinky (13. týden)

27.03.2022

10 právě čtených knih podle uživatelů (březen)

15.03.2022

Knižní novinky (9. týden)

27.02.2022

Babiččina láska je svým způsobem velmi mocný druh magie.

smrt nerozlišuje mezi rájem a peklem

Já jsem až přehnaně opatrná, ale má sestra ne. Její oblíbený způsob skrývání spočívá v tom, že se neschovává vůbec.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Kráľovstvo hriešnych v seznamech

v Právě čtených19x