Královna ničeho přehled

Královna ničeho https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/487935/bmid_kralovna-niceho-98l-487935.jpg 4 1256 1256

On bude zkázou koruny a ničitelem trůnu. Moc je mnohem jednodušší získat než si ji udržet. Jude se tuhle lekci naučila, když se vzdala kontroly nad podlým králem Cardanem výměnou za neomezené pravomoci. Teď je z ní vyhoštěná královna Říše víl, skončila v lidském světě bezmocná a trpící Cardanovou zradou, ale odhodlaná získat zpátky všechno, o co ji připravil. A příležitost se brzy naskytne v podobě sestry-dvojčete Taryn, jejíž smrtelný život je v nebezpečí. Pokud chce svou sestru zachránit, musí se Jude vrátit mezi víly, riskovat život a vyrovnat se se svými přetrvávajícími city k Cardanovi. Ale v Elfhame je všechno jinak. Říše stojí na pokraji války, a jakmile Jude vklouzne hluboko za nepřátelskou linii, pohltí ji krvavá politika.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , CooBoo

The Queen of Nothing , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Královna ničeho. Přihlašte se a napište ho.

Adél007
13.05.2024 3 z 5

Tenhle díl mě vůbec nevtahl do děje. Nevím proč ale do příběhu jsem se musela nutit abych to už měla přečtené. Takže poslední díl byl nic moc. Ale jinak ta série byla fajn. A na novelu rozhodně si ji přečtu :)

KajinaH722
24.04.2024 4 z 5

Závěrečný díl fantasy trilogie se dobře četl a bavil mě, protože to bylo napínavé a pořád se tam něco dějo, ale stejně tak jako díly předešlé mi tam něco chybělo a to větší romantika. Autorka se víc zaměřuje na boj a krev.

Debbra
22.04.2024 5 z 5

Třetí díl byla neskutečná jízda. Vůbec jsem se nemohla od knížky odtrhnout jak se stále něco dělo a pořád jsem jen uvažovala o tom, co a jak se ještě stane. Určitě tuto sérii nečtu naposledy.

Knižní novinky (30. týden)

19.07.2020

Knižní novinky (28. týden)

05.07.2020

Celý život jsem své srdce střežil. Střežil jsem ho tak, až jsem se začal chovat, jako bych žádné neměl. Doteď je to omšelé, zpustošené místo, prožrané od červů. Ale patří tobě. - Cardan

Slíbila jsem si, že když nemůžu být lepší, než jsou mí nepřátelé, proměním se v něco horšího. - Jude

Ať se mě všichni bojí, abych se už já nikdy bát nemusela. - Jude

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Královna ničeho v seznamech

v Právě čtených22x