Kouzlo Vánoc bez cukru přehled

Kouzlo Vánoc bez cukru
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/527974/bmid_kouzlo-vanoc-bez-cukru-65734b4995b93.jpg 5 1 1

V kuchařce najdete recepty na nejlepší vánoční cukroví bez cukru, praktické tipy a krásné fotografie. Recepty využívají přirozené sladké chuti použitých surovin a jsou doslazené sladidly jako je čekankový sirup, erythritol nebo xylitol. Všechny recepty jsou přirozeně bezlepkové. Jejich základem jsou mleté ořechy nebo semínka.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kouzlo Vánoc bez cukru. Přihlašte se a napište ho.

jitka_dankova
08.12.2023 5 z 5

Nejlepší elektronická kuchařka pro vánoční cukroví, jako znám. Recepty jsou z opravdových surovin, plné chuti a jen s málem cukru (respektive spíš jen málo čekankového sladidla a jde snadno nahradit třeba datlovým cukrem apod.). Autorka skvěle vyřešila i takovou věc, jako je low carb glazura na zdobení perníčků. Používá hodně pistácie a kešu máslo, obojí zbožňuji a recepty, ve kterých jsou jen žloutky, jsou doplněny recepty na to, co se zbylými bílky. Cukroví z opravdových surovin je samozřejmě drahé, ale zase zasytí a stačí jen pár kousků, recepty jsou vždy jen na malé množství. Vše je dobře popsané, zatím se mi cukroví podařilo upéct bez problémů.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kouzlo Vánoc bez cukru v seznamech

Autorovy knížky