Kouzelnice přehled

Kouzelnice
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/457791/bmid_kouzelnice-Pbr-457791.jpeg 5 303 303

Divotvůrce série

Vydejte se potřetí do magického světa fantasy série Divotvůrce Kellen, Reichis a Ferius cestují do Gitabrie, země proslulé úžasnými vynálezy. Když se k nim zvláštními argosanskými cestami dostane zpráva o mechanickém ptáčkovi oživeném magií, uvědomí si, co všechno je v sázce. Co když Gitabriánci dokážou oživit i něco mnohem nebezpečnějšího? Mezitím jim cestu zkříží neznámý rudý mág a také nečekaný jan’tepský spojenec. Čas nemilosrdně ubíhá a karty ve Feriusině balíčku varují před blížící se válkou.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Egmont (ČR)

Charmcaster , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kouzelnice. Přihlašte se a napište ho.

Iva095
22.01.2023 5 z 5

Kdyby v tomto díle bylo trošku více Reichise tak by to bylo o něco lepší, ale i tak skvělí příběh. Těším se na další díl.

barbb8k
04.12.2022 3 z 5

Tento díl se zatím u mě umístil na druhém místě. Hned po Černém znamení. Tak jako v předchozím díle jsem se hned zamilovala do postav a světa. Jediné co, tak ten děj byl o malilinko horší než v předchozím díle, ale přesto jsem zamilovaná.

Karolin77
02.05.2022 5 z 5

Tento díl byl velice zajímavý a zavedl nás na další místa. Řekla bych,že byl dokonce nejakčnější z těch první tří co jsem zatím četla.
Postavy mě bavily, prostřední se mi líbilo. Upřímně nenapadá mě nic zásadního co bych mohla knížce vytknout.
Mám radost kam to směřuje, tak snad se mi to bude líbit. :)
S kočkoveverčákem jsem si pořád nijak zvlášť nesedla, ale oblíbila jsem si ho o trochu více, hlavně kvůli tomu, že byl v duu s hyeňákem.Upřímně doufám, že se to v dalších dílech zlepší a já si ho zamiluji.
Kellen je za mě skvělý hlavní hrdina, ale jeho sestru stále ráda nemám, ani jeho rodinu.( Myslím že, vztah k nim se mi asi nezlepší)
Ostatní postavy byly také fajn. I když mi moc nesedí, když se autor snaží udělat romantickou linku...
Celkově jsem si to moc užila a už se těším na další díly.

Nejvíce se mi líbil první díl, potom tento třetí a na posledním místě mám druhý, ze kterého jsem byla zklamaná.

Knižní novinky (3. týden)

06.01.2019

Kniha Kouzelnice v seznamech