Kouřová clona přehled

Kouřová clona
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499685/bmid_kourova-clona-t8G-499685.jpg 4 52 52

Blix a Rammová série

Pokračování atmosférické, návykové a oceňované krimi série s komisařem Alexandrem Blixem a novinářkou Emmou Rammovou Během silvestrovských oslav dojde v Oslu k nečekanému výbuchu. Mezi zraněnými je někdo, koho Alexander Blix dobře zná – Ruth-Kristine, matka dvouleté Patricie, kterou před deseti lety unesli a dodnes je nezvěstná. Blix její zmizení dlouhé roky vyšetřoval, ale bezvýsledně. Nyní se k případu obrací pozornost veřejnosti, která je fascinovaná nevyřešeným tajemstvím. Blix spolu s Rammovou musí najít cestu kouřovou clonou, do níž je únos Patricie zahalen.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Kniha Zlín

Røykteppe , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kouřová clona. Přihlašte se a napište ho.

Kanimůra2
23.08.2023 4 z 5

Za mě spokojenost. Kniha má spád. Hlavní hrdinové mi byli sympatičtí. Budu pokračovat

FilipHaring
16.07.2022 4 z 5

Emma Rammova schytáva veľmi ťažkú ranu a ocitne sa uprostred zamotaného príbehu cielenej zámeny detí. Koniec veľmi napínavý.

Simstr
09.06.2022 4 z 5

Je mi líto, že jsem si první nepřečetla první díl, malinko trošičku to navazovalo, ALE jinak mám oba, samostatně tyto spisovatele ráda, takže není překvapením, že dílo se povedlo. Mohu jen doporučit.

Knižní novinky (34. týden)

23.08.2021

Knižní novinky (43. týden)

18.10.2020

Kniha Kouřová clona v seznamech