Koukol v pšenici přehled

Koukol v pšenici https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/312565/mid_koukol-v-psenici-62u-312565.jpg 4 16 16

Sedm krásných povídek (s názvy Koukol v pšenici, Zklamání, Tatínek neznaboh, Dcera lékařova, Jedna kapitola, Mraky, Obětovaná) vás určitě nezklame. Knížka plná upřímné lásky a porozumění. Pěkný dárek pro naše babičky.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Koukol v pšenici. Přihlašte se a napište ho.

MOu598
24.07.2017 4 z 5

Četla jsem v červenci 2014. Podle mých poznámek:
7 krátkých povídek z venkovského i městského prostředí, asi mezi válkami. Téma odpovědnost.
Čtivé, zajímavé, jen krátké povídky, jako by to mělo být mravní ponaučení.

Jessica007
31.03.2016 5 z 5

Dnes jsem dočetla. Krásná kniha od mojí oblíbené spisovatelky. Sedm povídek, krásné lidské příběhy. Psáno krásným jazykem - jako ostatně vše od paní Javořické. Která povídka se mi líbila nejvíce, též nevím, všechny jsou moc pěkné. Kdybych musela jednu povídku vynechat, tak by to byla ta první: Koukol v pšenici", hodně smutná. Celkově se mi líbila nejméně. Jak jsem přečetla tu, tak se mi četlo "jedna báseň".

Aniga
09.10.2015 3 z 5

Od paní Javořické je to moje druhá kniha a opět nezklamala. Jedná se o pěkné příběhy, které přinesl sám život.
Také nevím, jakou povídku bych vybrala za nejvíce zajímavou, ale nejméně mne zaujala hnedka první - stejného názvu jako kniha : Koukol v pšenici.

Zatím zde není žádná související novinka.

Votava (Obětovaná): „Za drošku lásky všecko ti dám, a svý srdce celý. Říkají, že vdovec ho má jen půl, ale u mě to nejni pravda."

Kniha Koukol v pšenici v seznamech