Kosprd a Telecí - anglicko-české vydání přehled

Kosprd a Telecí - anglicko-české vydání
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/514290/kosprd-a-teleci-anglicko-ceske-vyda-j3d-.jpg 5 198 198

Příběh ze školky v anglicko-českém vydání zachycuje každodenní momenty, které se mohly přihodit v kterékoliv mateřské školce, stejně jako vypovídá o dětské fantazii i nápadech předškoláků, nad nimiž se dospělí nestačí divit. Přátelství Kosprda a Telecí i jejich dobrodružství a postoje jsou zachyceny velmi vtipně a současně velmi pravdivě.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kosprd a Telecí - anglicko-české vydání. Přihlašte se a napište ho.

Dsenbi
29.09.2023 5 z 5

Zejména začátek knihy mě hodně bavil. Kapitoly krátké, dej hezky utíká. Četla se mi s lehkostí. :) Na doporučení Petra Biache čte dětem... ještě jsem nesáhla vedle.

elenai
26.08.2023 3 z 5

Asi jsem čekala něco trochu jiného. Příběh dvou dětských kamarádů Kosprda a Telecí měl být nejspíš zábavnou záležitostí, ale já ani dcerka jsme se příliš nebavily. Cituji:
dcera: "Už jsme dočetly Kosprda a Telecí?"
Já: "Jo."
Dcera: "Konečně."
Pointu kniha obsahovala velmi slabou. Víc bych asi rozebrala následky činu obou dětí a následně poučení. 50%

lucakuca
14.06.2023 5 z 5

Tak toooohle je neuvěřitelná chechtací pecka!!!!! Kosprd a Telecí kámoši až za nebeskou bránu, jsou rozhodnuti, že za každou cenu utečou z nápravného zařízení zvané ŠKOLKA! :-)

To už paní učitelka Součková držela Leušku Koutnou za nožičky hlavou dolů. Snažila se z ní totiž kuličku vyklepat. Leuška měla ale pusinku pevně zavřenou a nechtěla, aby z ní kulička vyšla, protože byla velká legrace vidět celý svět hlavou dolů.
Ze sanitky se hlavou dolů vyřítil pan doktor a křičel, taky hlavou dolů: "Kdo všechno to pozřel?!"
Paní učitelka Součková se zeptala zoufale dětí: "Spapali jste ještě někdo červenou kuličku?"
Přihlásili se všichni, protože chtěli, aby je paní učitelka taky vzala za nohy.
:-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (1)

2014 - Zlatá stuha (Literární část: Beletrie pro děti)

Kniha Kosprd a Telecí - anglicko-české vydání v seznamech

v Právě čtených3x