Koruna pro štěstí přehled

Koruna pro štěstí
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/507783/bmid_koruna-pro-stesti-Q2r-507783.jpg 4 15 15

Vánoce pro ni bývávaly tím nejkrásnějším a nejupřímnějším obdobím v roce. Zlom nastal před třemi lety, kdy ji její milovaný snoubenec zčistajasna oznámil, že už s ní dál nechce být. Nechal ji sedět samotnou u štědrovečerní večeře a zcela bez soucitu tak přeťal několikaletý vztah. Jako mávnutím kouzelného proutku Anna najednou na všechny zvyky a vlastní tradice dočista zanevřela. Nemilosrdně spálila mosty a rozhodla se být raději sama. Až ho poprvé potkala na firemním vánočním večírku. Jmenoval se Michael. Dá lásce ještě jednu šanci?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Koruna pro štěstí. Přihlašte se a napište ho.

Renike
22.10.2023 4 z 5

Vánoční romantická jednohubka. Takový klasický případ nedorozumení, vysvětlování a udobření. Milé adventní čtení.

Nuttelka
27.12.2022 2 z 5

Hledala jsem nějakou jednohubku před spaním a ještě, že to má tak málo stránek. Přijde mi, že jsem celou dobu četla o puberťácích, hlavně chování Anny mě strašně iritovalo. A vadily mi vykřičníky v přímých větách, jakoby na sebe postavy neustále pokřikovaly. Hodně velká slabota, bohužel.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Koruna pro štěstí v seznamech

v dalších seznamech1x

Vánoce