Korejská válka 1950-1953 : Dějiny konfliktu očima korespondentů Associated Press přehled

Korejská válka 1950-1953 : Dějiny konfliktu očima korespondentů Associated Press https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/205956/bmid_korejska-valka-1950-1953-dejiny-kon-n31-205956.jpg 4 4 4

Kniha je retrospektivou jedné z nejkontroverznějších a nejtěžších vojenských akcí americké historie. V této válce, nazývané "policejní akcí", zahynuly více než tři milióny lidí, z toho přes třicet tři tisíce Američanů. Dopisovatelé a fotografové agentury Associeted Press byli po celou dobu bojových akcí v předních liniích, aby zachytili průběh války. Kniha obsahuje nejen přehled válečných událostí a rozbory strategických rozhodnutí obou stran, ale také hluboce dojímavé příběhy každodenního života vojáků na frontě. Text doplňuje skvělý obrazový materiál a podrobné mapky.... celý text

Literatura naučná Historie
Vydáno: , Jota

The battle for Korea: The Associated Press History of the Korean Conflict , 1993

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Korejská válka 1950-1953 : Dějiny konfliktu očima korespondentů Associated Press. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Korejská válka 1950-1953 : Dějiny konfliktu očima korespondentů Associated Press v seznamech

korejská válka

Autorovy knížky

1996  70%Korejská válka 1950-1953 : Dějiny konfliktu očima korespondentů Associated Press