Konspirační teorie přehled

Konspirační teorie https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/101383/bmid_konspiracni-teorie-655cf49445285.jpg 3 15 15

Je Bill Clinton robot? Jsou členové britské královské rodiny mimozemšt'ané? Byl Černobyl nehoda? Je Země dutá? K čemu slouží program HAARP? Řídí svět ilumináti? Žije ještě Michael Jackson? Je Měsíc obydlen? Navštěvují nás mimozemšt'ané s vědomím našich vlád? Kdo jsou muži v černém? Co se skutečně stalo v Roswellu? Ovlivňuje nás podprahová reklama? Uvědomte si, že jestli jste paranoidní, ještě to neznamená, že vás nikdo nesleduje...... celý text

Literatura faktu Záhady
Vydáno: , Levné knihy

Conspiracy Theories , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Konspirační teorie. Přihlašte se a napište ho.

Rikuo
20.05.2024 odpad!

Tohle je.. Blogísek přetavený do knihy. Pominu nekvalitní překlad i to že jde o dost stručný nic neříkající seznam.
Problém je, že jde o nekvalitní celek jako takový. Autor není kvalitní ani jako skeptik ani jako konspirační teoretik. Absolutně nechápu jak tohle někomu stálo za to vydat.

HeliodorACE
31.01.2023 odpad!

Nesouvislý odpad, autor je konspirační teoretik a snaží se maskovat tím, že občas uzná, že by na rozumném vysvětlení teorií mohlo být trochu pravdy. Takže děkujeme nakladatelství Lingea za zaplevelení knižního trhu knihou, která neříká skoro nic a to málo, co říká, jsou nesmysly. Nemluvě o nedostatečném překladu a absentující korektuře.

david5746
05.11.2020 4 z 5

Funkci přehledu nejznámějších konspiračních teorií kniha plní dostatečně. Možná trochu stručně, každá z těch teorií by se dala mnohem více rozepsat.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Konspirační teorie v seznamech

záhady konspirace konspirační teorie spiknutí

Autorovy knížky

2011  53%Konspirační teorie