Kdo miluje jinak přehled

Kdo miluje jinak
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/196306/kdo-miluje-jinak-196306.jpg 4 125 125

Konrád Sejer série

Další pokračování případů vyšetřovatele Konrada Sejera a jeho spolupracovníka Jacoba Skarreho. Empatický a strhující portrét společnosti, viděný z úhlu slabých a odstrkovaných, z pera norské „královny detektivního žánru“ Karin Fossumové. Manželé Reinhardt a Kristina Risovi najdou při nedělní procházce lesem tělo mrtvého chlapce a uvědomí si, že na parkovišti zahlédli podezřele se chovajícího muže. Během čekání na příjezd policie si Reinhardt ke Kristininu zděšení dětské tělo vyfotografuje mobilním telefonem. Vyšetřovatelé Konrad Sejer a Jacob Skarre začnou pátrat v nedalekém městečku Huseby. Ale pak zmizí další chlapec a rozuzlení případu se náhle zdá být v nedohlednu. Se vzrůstající Reinhardtovou posedlostí tragickým případem a vlastní rolí v něm se stupňuje i Kristinin pocit odcizení, jenž má za následek postupný rozpad jejich manželství... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Host

Den som elsker noe annet , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kdo miluje jinak. Přihlašte se a napište ho.

Teclaireddy
07.08.2022 5 z 5

Knížky Karin Fossumové jsem si oblíbila pro jejich specifický styl a netradičnost. Jsou to spíš psychologické romány než klasické detektivky. Sonda do vrahova života a zamyšlení se nad povahou a příčinou zločinu. Kdo miluje jinak je podobně minimalistický román jako autorčiny ostatní knížky, dvě stě stran přelouskáte jako nic, ale řečeno nebo alespoň naznačeno je vše, co je třeba, což je oproti jiným, často nabubřelým severským detektivkám osvěžující. Líbí se mi i zaměření na postavy svědků, pozůstalých a dalších osob, kterých se zločin dotknul. A vyšetřovatelská dvojice je mi také stále sympatičtější.

anna68
30.09.2020 5 z 5

Perfektní kniha.....četla jsme od autorky vše co máme k dispozici v knihovně a nikdy nezklamala.

marion111
13.05.2018 5 z 5

Zdalipak u nás vyjdou i další knihy od této autorky? Jsou prostě SUPER!!!!

Knižní novinky (3. - 9. 2.)

02.02.2014

Kniha Kdo miluje jinak v seznamech

v dalších seznamech1x

Karin Fossum