Komunikujte s jistotou - Více než 1000 rad a návodů, jak dosáhnout co nejlepšího účinku při jednání přehled

nehodnoceno
Komunikujte s jistotou - Více než 1000 rad a návodů, jak dosáhnout co nejlepšího účinku při jednání https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/306695/bmid_komunikujte-s-jistotou-vice-nez-100-NRj-306695.jpg 0 0 0

Komunikovat s jistotou znamená vědět, co a jak říci tomu pravému v tu pravou chvíli. A tohle “vědět” dnes znamená už předem několikanásobně zvýšit své šance. Vždyť obchodník, který neumí jednat s lidmi, mnohem častěji než aby vítězil, prohrává. A právě proto vznikl tento průvodce spletitými cestami lidského dorozumění. Každé jednání mezi lidmi, má-li být úspěšné, vyžaduje alespoň minimální stupeň důvěry, a tak i tato kniha začíná “Získáním důvěry druhých” a až poté řeší naše časté zádrhely ve vzájemné konverzaci, neochotu naslouchat (Uznejte, že naslouchání není čekání na příležitost mluvit.) nebo třeba neschopnost omluvit se “bez servilnosti či skřípění zubů”. K nejpodnětnějším kapitolám lze beze sporu zařadit ty, kde se čtenář dozví jak kritizovat, ale neublížit, jak otupit osten kritiky a především jak vhodně reagovat na urážky, vychloubání, lhostejnost, ...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Komunikujte s jistotou - Více než 1000 rad a návodů, jak dosáhnout co nejlepšího účinku při jednání. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Komunikujte s jistotou - Více než 1000 rad a návodů, jak dosáhnout co nejlepšího účinku při jednání v seznamech

Autorovy knížky

Dianna Booher
americká
1999  0%Komunikujte s jistotou - Více než 1000 rad a návodů, jak dosáhnout co nejlepšího účinku při jednání