Kamenná plachta přehled

Kamenná plachta https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46512/bmid_kamenna-plachta-K7Y-46512.jpg 2 16 16

Komisař Winter série

Podtitul : švédská detektivka Detektivní román odehrávající se v současném Švédsku i Skotsku. Po mnoha letech se setkávají kdysi dávní milenci, Erik a Johanna, nad záhadným případem. Johannin dědeček se totiž ztratil za zvláštních okolností během druhé světové války. Nyní, po mnoha letech přichází dopis s lakonickým vzkazem "věci nejsou takové, jak se zdají být". Dopis je poslán ze Skotska a kromě razítka pošty zde nejsou žádné indicie nasvědčující tomu, že se podaří záhadu konečně vysvětlit. Po svém otci se však rozhodne pátrat také jeho syn, Johannin otec, který je náhle nezvěstný a po čase nalezen v skotských horách mrtvý. Hlavní hrdinka se vydává na cestu se svým bývalým přítelem.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Segel av sten , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kamenná plachta. Přihlašte se a napište ho.

Supina688
02.06.2023 1 z 5

Ani po 100 stranách jsem se nezacetla - divný styl psaní..

konicekbily
18.02.2021 2 z 5

Tohle dílo se autorovi vůbec nepovedlo. Nenechte se zmást, že je to severská krimi, není to dobré čtení. Nekupujte, nepůjčujte, nečtěte!

Magrata15
23.10.2020 1 z 5

Nuda, nuda, nuda. S vypětím všech sil jsem přečetla 110 stran a knihu jsem odložila.
Naprosto souhlasím s komentářem "Cemanka".
Tohle nebyla detektivka, ale nějaká uspávací knížka. Po každém odstavci se mi zavíraly oči a ztrácela jsem pozornost. Ztrácela jsem se jak v postavách, tak v ději, nechápala jsem zdlouhavé dialogy, dlouhé anglické texty. Žádná akce, žádná detektivní zápletka nic. A pokud je to tak, jak píše "Cemanka", že se něco začne dít až kolem strany 280, tak na to fakt nemám trpělivost.
Knihu nedočtenou odkládám a asi ji zapomenu někde ve vlaku, nebo poputuje do knihobudky.
Jednu hvězdu dávám, protože nechci psát, že je to odpad. Třeba se najde někdo, koho kniha zaujme

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kamenná plachta v seznamech