Komisař Vrťapka sebrané spisy 2 přehled

Komisař Vrťapka sebrané spisy 2
https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82814/bmid_komisar-vrtapka-sebrane-spisy-2-RNh-82814.jpg 5 37 37

Komisař Vrťapka série

Po úspěchu prvního dílu na sebe pokračování Vrťapkových spisů nenechává dlouho čekat. Slavný detektiv se do dalšího pátrání ponořil s opravdovým nasazením a v druhém díle si pro své čtenáře kromě rébusů a hádanek připravil také několik detektivních překvapení! Celostránkové ilustrace, humorné verše a napínavý komiks se záludným Zlokrtem, to je jen malá ochutnávka z velkého dobrodružství, které na stránkách této knížky na malé detektivy čeká. Podaří se i vám vyřešit všechny detektivní záhady? Tak vzhůru za případy, ať nám nevychladne stopa!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Komisař Vrťapka sebrané spisy 2. Přihlašte se a napište ho.

Hoblinka
26.09.2023 5 z 5

Další díl skvělých luštěnek.

ArkAngel
25.03.2023 3 z 5

Proti první knize tu vlastně není žádná větší inovace a stále se nese ve stejném duchu, což nemusí být vlastně špatně. Máme tu řadu úkolů, které dětem rozvíjí logické myšlení a k tomu dnes už v lecčems nekorektní humor, který by teď asi neprošel. Mínusem ale je, že úkolů je podstatně méně (cca 1/3), protože se tvůrci rozhodli dát větší prostor velkému případu, který se táhne napříč dílem a sloužil jako soutěž o ceny. Čtenář si tak zaplatí knihu o stejném rozsahu, ale je v ní daleko méně zábavy.

Jadla
14.07.2017 5 z 5

Požehnaný nápad autorů vytvořit tyto detektivní úkoly pro děti. Moje dcera ještě neumí číst, přesto musíme každý den společně rozlousknout nějaký ten Vrťapkův detektivní oříšek. Baví to jí i mě a všechny díly se nám moc líbí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Komisař Vrťapka sebrané spisy 2 v seznamech