Jirka – výběr toho nejlepšího z komiksů Jirky Krále 2 přehled

Jirka – výběr toho nejlepšího z komiksů Jirky Krále 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429762/bmid_jirka-vyber-toho-nejlepsiho-z-komik-2f1-429762.jpg 4 14 14

Komiksy Jirky Krále série

< 2. díl

Pokračování výběru toho nejlepšího z komiksů JIRKA. Kniha obsahuje celkem 32 příběhů z komiksů z let 2017–2019. Příběhy mají většinou výchovný charakter, objevuje se v nich postava Jirky, jeho sestry Katky a psa Arona. Kniha je určena čtenářům od 6 let.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jirka – výběr toho nejlepšího z komiksů Jirky Krále 2. Přihlašte se a napište ho.

Knihomolka506
11.07.2023 5 z 5

Hodnocení série :
Klidně by mohly vyjít i další díly. Sice dospělý si ještě asi nepřečte, protože se mu to třeba zdá trapné, ale přece dětská literatura není tak špatná jak se "tváří."
Komentář vysvětlující o čem příběhy jsou máte obsažený v prvním díle, ale jen zkráceně...
Jirka je bývalý YTber, který žije obyčejný život , ale zajímavé, že se vždycky něco semele, když je na místě on. Moře , chata , doma - v každém příběhu je nějaký problém, který se mladý kluk snaží vyřešit ať už sám nebo s kamarády, v horším případě s rodiči :)

ADE138
11.02.2020 5 z 5

35 komiksů určených spíše pro děti mladšího školního věku. Ale i mě se celkem líbily

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jirka – výběr toho nejlepšího z komiksů Jirky Krále 2 v seznamech

Autoři knihy