Kóma přehled

Kóma https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485293/bmid_koma-D2z-485293.jpg 4 344 344

Na začátku příběhu je pacientka, která se neprobere z kómatu, a zděšená medička Susan Wheelová absolvující svou první lékařskou praxi ve vyhlášené bostonské nemocnici Memorial. Zvídavost pohledné a upřímné Susan roztočí riskantní kolotoč událostí, když se vydá po stopách nezákonného obchodu s lidskými orgány. Pomáhá jí její kolega a milenec, doktor Bellows, který však úzkostlivě dbá na to, aby nepřekročil hranice kariérní sebezáchovy a svého postu v nemocnici. Susan se pouští do zdánlivě předem prohraného boje s dokonale sehranou lékařskou mašinérií. Ztrácí stopu, ale nevzdává se… Netuší, že oprávněnost svého podezření bude muset prokazovat tváří v tvář najatému vrahovi. Ten je však pouhým vykonavatelem, a proto se vnucuje otázka, kdo je onou šedou eminencí nemocnice a proč se tak vytrvale staví proti snaze nezkušené medičky poodhalit tajemství kómatu.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

Coma , 1977

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kóma. Přihlašte se a napište ho.

Lady.Lucrezia
28.11.2023 4 z 5

Cook mě baví, je to čtivé, ale za ten fofr konec jdou hvězdy dolů.

Radimka
17.07.2023 4 z 5

I když mě medička chytroprdka byla dost nesympatická a neumím si představit, že to, co vyváděla, by ji kdekoliv /nejen v Americe/ prošlo, tak jsem ke konci byla dost napnutá a do posledního odstavce nebylo jasný, jak to dopadne. Proto 4*, i když se o žádnou kvalitní literaturu nejedná.

Ivetaa
18.01.2023 4 z 5

Kdybych věděla, že konec je takový nijaký, nepustila bych se do jinak skvělého čtení. Nemám ráda otevřené konce, nebo jsem třeba závěr nepochopila. Nevím.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kóma v seznamech

v Právě čtených1x