Kojot a oposum a jiné mexické pohádky / El coyote y el tlacuache y otros cuentos mexicanos přehled

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/38042/kojot-a-oposum-a-jine-mexicke-pohadky-38042.jpg 4 5 5

Příběhy a bajky vycházející ze starých aztéckých mýtů a prehispánských legend z území dnešního Mexika o bozích, zvířatech a lidech převyprávěl do češtiny hispanista Oldřich Kašpar. Některé pohádky se podobají evropským archetypům, vždy v nich však vystupují typická americká zvířata jako kojot, jaguár, aligátor, americká vačice oposum a další. Úvodní příběhy přibližují mýty o stvoření světa, bohů a lidí. Bilingvní česko-španělské vydání pro mírně pokročilé.... celý text

Literatura naučná Učebnice a slovníky Pohádky
Vydáno: , Garamond

El coyote y el tlacuache y otros cuentos mexicanos

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kojot a oposum a jiné mexické pohádky / El coyote y el tlacuache y otros cuentos mexicanos. Přihlašte se a napište ho.

tomas7225
18.01.2018 5 z 5

Skvělá pro začínající španělštináře.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kojot a oposum a jiné mexické pohádky / El coyote y el tlacuache y otros cuentos mexicanos v seznamech

v dalších seznamech1x