Kočka - návod k obsluze přehled

Kočka - návod k obsluze https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/131333/mid_kocka-navod-k-obsluze-MYR-131333.jpg 5 8 8

Škrábance na nábytku, mrtvé myši na rohožce, oblečení plné chlupů… Už vám začínají přetékat nervy a říkáte si: „Proč k těm kočkám nedávají návod?!“ A teď ho konečně máte! Krok za krokem a pomocí grafických nákresů vám naše kniha nabízí odpovědi na stovky otázek. Veterinář David Brunner a spisovatel Sam Stall dali společnými silami dohromady řadu doporučení užitečných jak pro začátečníky, tak pro zkušené chovatele koček.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kočka - návod k obsluze. Přihlašte se a napište ho.

Raido26
18.04.2021 5 z 5

Tohle je prostě umělecké dílo. Celá knížka pojednává o kočce spíš jako o autě nebo domácím spotřebiči. Zároveň ale zastává všechny aspekty klasické, velice užitečné, příručky pro majitele. Tudíž se z ní i přiučíte. Je nádherné, jak tento styl psaní dokáže udržet svůj osobitý humor po celou dobu knihy. Za mě je to určitě skvost pro každého milovníka koček.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kočka - návod k obsluze v seznamech

v Právě čtených1x