Knížka o uklízení přehled

Knížka o uklízení https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/385714/bmid_knizka-o-uklizeni-OV8-385714.jpg 3 12 12

Úklid vnějšího i vnitřního prostoru, tak by se dal stručně vystihnout obsah velmi milé knížky, jejíž autorka Beth Pennová názorně ukazuje, jak výrazně přispívá pročištění okolí i vlastního nitra k pohodě, k uvolnění a k získání energie. Uklízení totiž není pouhou fyzickou záležitostí a není to ani rychlé jednorázové řešení nepořádku. Úklid vyžaduje vědomou práci s myslí, v podstatě jde o účinnou každodenní praxi, o náš přístup k životu. Využijte praktické rady zkušené autorky a ukliďte si nejen doma, ale ve všech oblastech svého života.... celý text

Literatura naučná
Vydáno: , Beta-Dobrovský

The Little Book of Tidying , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Knížka o uklízení. Přihlašte se a napište ho.

Danafantom
05.11.2023 2 z 5

Jestli potřebujete uklidit, neztrácejte čas čtením této knihy, a běžte uklidit. Je to spíše o time managementu a udělání si v pořádku v hlavě, ale s tím vám asi žádná knížka nepomůže.

Lenuška69
25.12.2022 3 z 5

Docela dobrá knížka pro ty co nevědí jak začít s tříděním a vyřazováním věcí nejen v bytě, ale i sami v sobě. Proloženo citáty slavných osobností, což vítám, protože je sbírám.

Lucie_1986
10.07.2021 2 z 5

Zadny zazrak. Urcite se z meho pohledu nejedna o zadnou prirucku ke spravnemu uklidu. Jedine, co me trochu v knizce zaujalo, bylo pojednani o vhodnem uzpusobeni casoveho harmonogramu. Ale i to je naznaceno spise povrchne.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Knížka o uklízení v seznamech

v dalších seznamech1x

úklid