Knihy krve I-III přehled

Knihy krve I-III https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/19619/knihy-krve-i-iii-19619.jpg 4 146 146

Knihy krve série

Knihy krve nejsou pro citlivé nátury. Jestli už máte dost příběhů na dobrou noc, které jen čerpají z o mnoho kvalitnějších autorů, tak potom vás zajisté potěší, že jste objevili mistra hororu Cliva Barkera, který se v posledních letech ukázal jako autor v tom nejlepším slova smyslu šokující. Kdo však okusí jeho bizarní světy, pro toho už není návratu...... celý text

Literatura světová Horory Povídky
Vydáno: , Beta-Dobrovský

Books of Blood, Volumes 1-3 , 1984

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Knihy krve I-III. Přihlašte se a napište ho.

Nazli
30.08.2021 3 z 5

Zas mi celkově sedlo dílo jen polovičatě. Přesto bych vypíchla povídky Blues prasečí krve a Strach, ty byly pro mě jedinečným čtenářským zážitkem. A nutno dodat, že takovou fantazii (vzhledem ke jmenovanému) jen tak někdo nemá. Snad jsem ani nedýchala.

Stanas513
04.08.2020 4 z 5

Poslední dobou už tyto "krváky" moc nevyhledávám. Přesto jsem si knihu ráda přečetla, Barker patří mezi mé oblíbence.

n.ezn.amy
22.12.2018 4 z 5

Poctivé hororové příběhy, kdy u některých se budete doopravdy bát. Barker se nebojí popisu surového násilí a brutality a to je dobře. Naprosto se ztotožňuji s výrokem Stephena Kinga "viděl jsem budoucnost hororu, nazývá se Clive Barker" .

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Knihy krve I-III v seznamech

v dalších seznamech5x