Fretky záchranářky na moři přehled

Fretky záchranářky na moři https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/5822/knihy-fretek-fretky-.jpg 4 30 30

Knihy fretek série

Fretky záchranářky na moři jsou prvním svazkem pětidílného souboru nazvaného Knihy fretek. Autor v nich spojuje touhu po dobrodružství s vědomím odpovědnosti a filozofickým přístupem k životu a smrti. Jeho fretky řeší zásadní životní otázky jako lidé, mají stejné sny i problémy.

Literatura světová
Vydáno: , Argo

The ferret chronicles: Rescue ferrets at sea , 2002

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Fretky záchranářky na moři. Přihlašte se a napište ho.

mol378
31.05.2021 5 z 5

Opravdu krásná a dojemná knížka o přátelství, lásce, charakteru, pevném odhodlání, solidaritě, odpovědnosti za vlastní činy i za to, co mi bylo svěřeno a co jsem k sobě připoutala, o smyslu života a o tom, že vnější zdání často klame. Kdyby to bylo o lidech, bylo by to téměř směšně idealistické a neuvěřitelné. O fretkách to není pohádka, spíš krásná alegorie. Jsem ráda, že jsem na knihu narazila náhodou na databázi a zaujala mě čím? Pruhovanou obálkou... Jak povrchní motivace (čtenářská výzva) a jakého zážitku se mi na oplátku dostalo! Kdybych to četla v deseti, líbilo by se mi to neméně. Velmi, velmi doporučuji! (A fretky jsou mi po přečtení daleko sympatičtější, než dřív!)

Markushka
31.08.2018 4 z 5

Kniha byla pro mě překvapením. Líbil se mi vykreslený fretčí svět záchranářů. Mám ráda kladné hrdiny a vzory. Kniha je opravdu těžce věkově určitelná, tak bych ji doporučila všem:-)

jiri77
21.04.2018 4 z 5

Krásné a odpočinkové čtení. Doma máme dva krásné fret'áčky a čtení této knihy bylo pro mě potěšením.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Fretky záchranářky na moři v seznamech