Rytířská čest přehled

Rytířská čest https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/217950/rytirska-cest-217950.jpg 4 45 45

Knight' s série

1. díl

Geoffrey de Lanceau, rytíř ověnčený slávou z křížové výpravy, nevěří, že otec zradil krále, a proto přísahá pomstu siru Brackendaleovi, otcovu vrahovi. Když poprvé potká Brackendaleovu dceru Elizabeth, je ihned okouzlen její krásou, nevinností i odvahou, ale zároveň si uvědomí, jak vynikající nástroj pomsty se mu dostává do rukou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

A Knight , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rytířská čest. Přihlašte se a napište ho.

Alix
12.08.2023

Vysloveně jsem se donutla přečíst asi sedmdesát stránek a pak už jsem to nedala. Tyhle příběhy jsou jako přes kopírák. On nenávidí ji, ona nenávidí jeho, samozřejmě se pořád a pořád setkávají a pokud mají nějaké jiné myšlenky, než na sex právě s nenáviděným protějškem, tak jsem je nenašla. Neustálé popisy svalnatých nohou a paží, pomanivého hlasu, krásných očí a vzrušeného dechu mne tak zničily, že jsem s knihou praštila. Předpokládám, že kniha skončí svatbou a neskonalým štěstím, ale to už fakt vědět nemusím.

Ana72154
27.10.2019 4 z 5

První čtvrtina knihy mi dělala problém se začíst, ale zbytek jsem se nemohla odtrhnout.
Elizabeth mi zezačátku přišla strašně namyšlená a ufňukaná.
Baron a Veronika mi výslovně pili krev.

MinaHawke
25.02.2018 5 z 5

Příběh se mi moc líbil. Romantika ze středověku byla vážně krásná. Určitě doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rytířská čest v seznamech