Kluk a pes přehled

Kluk a pes https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/71669/bmid_kluk-a-pes-Mo4-71669.jpg 4 64 64

Ahoj, já jsem Julin! Jsem třeťák, je září a právě mi začíná škola. Do školy nechodím, ale jezdím. Mám rád počítače, závody, psy, a samozřejmě rodiče a kamarády. Jsem obyčejný, myslím, že docela chytrý kluk. - Ahoj, já jsem César! Jsem prvňák, je září a právě mi začíná škola. Do školy nechodím, ale běhám. Mám rád dobré jídlo, výlety, lidi, a samozřejmě své pány a kamarády. Jsem docela šikovný Julinův osobní asistent. Jsme nejlepší přátelé a společně zvládneme úplně všechno!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kluk a pes. Přihlašte se a napište ho.

Kačka0307
28.02.2024 4 z 5

Ve škole jsem se seznámila s autorkou knížky, milá paní. Knížka byla dobrá.

E_Lan
30.10.2022 4 z 5

Hezká, příjemná, poučná jednohubka. Dobře čtivá a velmi dobře přečtená. Na D1 cestování s rodinou jako dělaná.

TaLu
08.09.2022 5 z 5

(SPOILER) Krásný příběh, ve kterém se dozvíme podrobnosti z výcviku asistenčního psa. Díky životu se svým psem, má Julin možnost, prožívat běžná dobrodružství, i když se jimi proplétá na invalidním vozíku. Líbil se mi přístup kamarádů. Tak by to mělo vypadat, žádný výsměch, jen budovaná přátelství. Jsem moc ráda, že autorka takto přibližuje těžkosti života ostatním dětem. Asistenční pes slepé dívky ji zbavil strachu a podobně. Určitě doporučuji. Silné, krásné a obyčejně pravdivé. Nebo neobyčejně?

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kluk a pes v seznamech

v dalších seznamech1x