Klub Pickwickův I. - 1. část přehled

Klub Pickwickův I. - 1. část
https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/245851/bmid_klub-pickwickuv-i-1-245851.jpg 4 249 249

Dílu prvého část prvá, s úvodem od Fr. X. Prusíka.

Literatura světová Romány
Vydáno: , J. Otto - Ottovo nakladatelství

The Posthumous Papers of the Pickwick Club , 1837

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Klub Pickwickův I. - 1. část. Přihlašte se a napište ho.

MilanBrabec
06.05.2024 5 z 5

Neskutečná legrace v podání ctihodných dobromyslných gentlemanů a jejich dobrodružství. Na struktuře knihy je znát její původní časopisecké vydání na pokračování. Ale právě to může vyhovovat čtenářům, kteří hledají rychlé a krátké rozptýlení a pobavení - přečtete si jednu kapitolu, uzavřenou historku, a můžete knihu odložit na další den.

soukroma
24.03.2024 3 z 5

Byla jsem překvapená, že humoristický román ve skutečnosti tvoří přes padesát víceméně dílčích zápisků (opravdu beletrizovaná kronika), které nejsou čistě humorné, ale často hororové, detektivní, ponuré, dramatické...
Od srdce jsem se smála jen výjimečně, i když samozřejmě po těch letech je pro nás celý Klub, angličtí gentlemani a jejich zájmy, anglická města i venkov a figurky tamtéž prostě zákonitě úsměvné. 70%

Pozn.: Měla jsem ovšem tu "čest" s příšerně těžkým vydáním Omegy, plném překlepů a chyb.

dr.horrible
22.03.2024 4 z 5

820 strán je na takmer 200-ročnú cudnú komédiu moc, ale je to Dickens.
Bolo to vtipné, a hlavne Sam s tatkom sú super postavy.

36 nových eknih zdarma ke stažení

25.08.2021

Knižní novinky (3. týden)

11.01.2020

Kniha Klub Pickwickův I. - 1. část v seznamech