Klevety přehled

Klevety
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/381352/bmid_klevety-3dw-381352.jpg 4 6 6

Isobel Jervisovou vyhnal z Londýna skandál. Dokud neutichnou klevety, uchyluje se na venkovské sídlo vzdálených příbuzných své matky, kde se setkává s přitažlivým Gilesem Harkerem. Po tragické smrti snoubence zeje Isobel v srdci hluboká rána, a tak ji překvapí, když zjistí, že se do pohledného architekta zamilovala. Giles je nemanželským synem skandály opředené hraběnky a rozhodně nepatří mezi žádané nápadníky anglických aristokratek. On sám si je toho velmi dobře vědom a snaží se proto lásce vyhýbat. Je však odhodlaný očistit křivé nařčení, kvůli němuž Isobel musela opustit Londýn. Bude za ní stát i poté, až se dozví, jaké další tajemství Isobel skrývá?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Rumors , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Klevety. Přihlašte se a napište ho.

MinaHawke
22.08.2018 4 z 5

Tak po dlouhé době opět harlequinka a musím říct, že jsem opět natrefila na dobrou, která mě bavila.
Příběh byl dobrý, moc mě bavil, nemohla jsem přestat číst. Musela jsem vědět co bude dál až jsem ji dočetla. Isobel byla vážně statečná, protože zažila mnoho bolesti a vůbec si nedokážu představit co bych dělala na jejím místě. A Giles byl vážně gentleman kvůli tomu co pro Isobel udělal.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Klevety v seznamech

v dalších seznamech2x