Klamstvá přehled

Klamstvá https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26759/klamstva-26759.jpg 4 203 203

Viola a Viktor majú na prvý pohľad takmer ideálne manželstvo. Milujú jeden druhého, osemmesačnú dcérku Nikolku, svoju prácu. Viola je úspešná módna návrhárka a Viktor novinár, momentálne na materskej dovolenke. Sú zaujímavým párom pre priateľov aj známych, všetci ich obdivujú a závidia im. No zdá sa, že ich vzťah má predsa len vážne trhliny: trhliny v podobe Viktorových lží a klamstiev, ktoré časom náhodou vyjdú na povrch. Viola je šokovaná a nevie čo ďalej...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Klamstvá. Přihlašte se a napište ho.

ještěrka38
21.06.2023 3 z 5

Tentokrát byl příběh dost málo uvěřitelný a Viola mi byla nesympstická. Strašně arogantní, vše podle ní, děti pro ní nic neznamenaly.. Jako asi tím, co prožila, to ovlivnilo její chování, ale i přesto mi jí nebylo ani trošku líto..

salexice
17.04.2023 2 z 5

u knih Táni Vasilkové odpočívám. Tak jako mě v reálu baví příběhy všech lidí okolo, baví mě i tyto. Jen ty konce jsou zde většinou hezčí než v životě a tak nějak lépe lze odlišit zlo od dobra :-).
Ale trochu vážně, manželství Violy a Viktora se jeví být ideálním do doby, než oba manželé zjistí, že svůj vztah vystavěli na lži. V té chvíli děj nabere na obrátkách, lži se vynořují postupně a knize to přidává na tempu. Některé zvraty jsou překvapivé, ale konec vlastně pohádkově milý.

knihovniceS
09.03.2023 4 z 5

Lži
Opět krásné čtení ze života, tak jak to autorka umí. Příběh Violy, Viktora a malé Nikolky - mladé rodiny , kdy mi Viola úspěšná módní návrhářka a majitelka salonu nejdřív lezla na nervy, ale během děje se leccos mění ... Nemohu prozradit kdo a proč. Příběh je vzrušující, napínavý, konec překvapivý. Doporučuji, dávám 4 hvězdy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Klamstvá v seznamech

v dalších seznamech2x