Když se kruh uzavřel přehled

Když se kruh uzavřel https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389440/mid_kdyz-se-kruh-uzavrel-VAH-389440.jpg 4 54 54

Když se kruh uzavřel série

Dobrodružný román na pomezí thrilleru a gangsterky se odehrává v nedávné minulosti a současnosti. Seznámíte se s českým rodákem hudebníkem a dobrodruhem Davidem, který se nechtěně zaplete do nebezpečných známostí s několika ženami v českém podnikatelsko - mafiánském prostředí devadesátých let. Společně s jeho přítelem „Profou“, vás při svém útěku provede dámskou ložnicí, podíváte se z vrcholků rakouských alpských velikánů a vkročíte do nitra kanadské divočiny. Stíny minulosti se k němu ale i po letech neustále stahují. „Když se kruh uzavřel“ vás bude bavit až do poslední stránky a ranních hodin.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Když se kruh uzavřel. Přihlašte se a napište ho.

Jaruš7
06.03.2024 5 z 5

Super, tohle mi sedlo.
Další aktér z ranku "Hráč".
Perfišto.

Citace:" V několika předchozích letech vystřídal na ministerstvu vnitra a policejním prezidiu pár významných funkcí a podařilo se mu odolávat všem krizím a tlaku. Jeho pozice, vytvořená spletitou sítí protislužeb a znalostí slabých míst kolegů, se zdála neotřesitelná. Měl dobré informace a dával to všem jemně, ale jasně najevo. Svá vlastní zranitelná místa se mu zatím podařilo velmi účinně krýt a nehodlal na tom nic měnit. Tenhle zlatý pelech přímo pod svícnem mu moc vyhovoval."

Skvělý start, bravo.

viweb
27.08.2023 5 z 5

Zajímavé. Odpočinkové. Napínavý děj až do konce. Mě se to moc líbilo. Doporučuji

zdenaR
01.04.2023 2 z 5

Knihu jsem poslouchala jako audioknihu, ale nejsem si jistá, jestli bych ji chtěla číst.
Zdála se mi rozsekaná na příliš mnoho krátkých kapitol s různou časovou rovinou, nepříliš věrohodný děj.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Když se kruh uzavřel v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech1x