Kdo zabije Evu S.? přehled

Kdo zabije Evu S.? https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424586/bmid_kdo-zabije-evu-s-hL8-424586.jpg 4 20 20

Eva Stieglitzová dostane jednoho dne anonym, že jsou její dny sečteny. Na svůj věk je však stále aktivní sportovkyně, která má pro strach uděláno. Když jí dcera s vnučkou nabídnou, že jí zajistí ochranu – soukromého detektiva, odmítne je. Jenže výhrůžky neustávají, navíc se blíží oslava jejích narozenin. Na té se vypije hodně alkoholu a paní Stieglitzová obviní všechny přítomné z pokrytectví a z toho, že jí usilují o život. Ráno je nalezena ve svém pokoji mrtvá. Kdo měl opravdu zájem zbavit se této ženy? A jakou roli v tom hraje její válečná minulost ukrývaného židovského dítěte, restituovaný dům či neznámý otec její dcery?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kdo zabije Evu S.?. Přihlašte se a napište ho.

zdenaR
28.05.2022 4 z 5

Pěkná česká detektivka, zajímavé prostředí, nepříliš mnoho postav, přesto napínavé.
Autor mě zatím nezklamal, jeho knihy se čtou velmi dobře.

lucie3944
18.09.2021 4 z 5

Bylo to dobré. Ne skvělé, ale dobré určitě. Musím říct, že mně zaujal popis postav a motivů, kdy každý měl důvod Evu S. zabít. A jak to nakonec dopadlo bylo překvapení, i když vraha jsem si tipla dřív než bylo napsané rozuzlení. Těším se na další knihu.

yonda
29.06.2021 4 z 5

Příjemná česká detektivka. Konec byl trochu překotný, ale jinak v pohodě.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kdo zabije Evu S.? v seznamech