Kdo se směje naposled přehled

Kdo se směje naposled https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22139/kdo-se-smeje-naposled-22139.jpg 4 34 34

Farrell Brannigan, prezident Kalifornské národní banky, postavil novou pobočku v Sharnvillu, rozvíjejícím se městě na kalifornském pobřeží. Díky práci Larryho Lucase, vynikajícího mladého odborníka na elektronické zabezpečovací systémy, mohl udělat bance velkou reklamu ve sdělovacích prostředcích a právem ji označit jako „nejbezpečnější banku pod sluncem". Avšak z Branniganovy minulosti se vynoří nesmiřitelný psychopatický nepřítel, který touží po pomstě a rozhodne se banku vyloupit. Nebo jde ještě o něco jiného? Lucas se právě seznámil s dívkou svých snů a plánuje spokojený život po jejím boku, ale místo toho se octne v soukolí vydírání a vražd, ze kterého zřejmě není úniku... ... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Ametyst

My Laugh Comes Last , 1977

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kdo se směje naposled. Přihlašte se a napište ho.

mgeisselreiter
12.05.2024 4 z 5

I po sedmdesátce Chase dokáže psát dobré detektivky. Krásně se to čte, je to dobře vymyšlené, děj odsýpá (žádné zbytečné kecy a vycpávky textu, aby byla kniha delší). Závěr snad až moc hektický, ale to nevadí. 75%, 12. 5. 2024.

haki34
17.01.2022 4 z 5

kniha prečítaná v rámci 3kombinácie (viď Slečne Blandishovej netreba orchidey / Radšej ostať chudobný / Ja sa budem smiať naposledy) a pretože autor používa istú šablónu, tak trochu som tušila, ako sa asi veci vyvinú,..a k mojej radosti som veľkú časť predvídala správne..majster kombinácie ma ale nenudil, takže pekné 4*

DzordanoChruno
30.12.2020 3 z 5

Přiznám se, že jsem byl v pokušení dát čtyři hvězdy :-) Čítanie je to pútavé, ale ku koncu pribúda nelogickostí takým tempom, že to dojem z knihy výrazne znižuje. Áno, u thrillerov a detektívok musíme byť zhovievaví, ale keď dej stojí na nezmysle, ktorý sa prieči základnej logike, stáva sa z knihy dielo nižšej kategórie. Naopak, vyzdvihnúť tu treba zaujímavé prostredie, originalny motív a kopec zvratov, ktoré robia knihu pestrejšou.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kdo se směje naposled v seznamech

James Hadley Chase (p)
anglická, 1906 - 1985