Kdo je kdo ve světě stínů přehled

Kdo je kdo ve světě stínů
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/395974/bmid_kdo-je-kdo-ve-svete-stinu-JiR-395974.png 4 204 204

Tato nádherná kniha, doprovázená kolekcí kreseb Cassandry Jeanové, inspirovaných viktoriánskou květomluvou, představuje postavy ze sérií Nástroje smrti, Pekelné stroje, Akademie lovců stínů, Temné lsti a dalších. Jednotlivé portréty doprovázejí vybrané poznámky a dosud neznámé podrobnosti o postavách. Nepostradatelná součást knihovny každého fanouška Cassandry Clareové.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Encyklopedie
Vydáno: ekniha , Slovart (ČR)

A History of Notable Shadowhunters & Denizens of Downworld , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kdo je kdo ve světě stínů. Přihlašte se a napište ho.

Nathally
06.11.2023 5 z 5

V knížce se mi strašně moc líbí ilustrace, které jsou opravdu povedené. Knížka je přečtená během chvíle, protože tam není ani moc co číst, ale pro fanouška Světa stínů je to bezva.

Kate3003
05.10.2023 2 z 5

Na této knize musím ocenit krásné ilustrace, ale bohužel mi chybí víc informací o postavách. Chápu, že do takto “tenké knížečky se zas tolik informací nevejde, ale toto bylo opravdu málo. V knize je uveden velmi stručný popis postav z jednotlivých sérií od Cassandry Clare, který už jsme si mohli poskládat z přečtení jednotlivých knih. Doufám, že někdy vyjde kniha kde budou postavy lépe popsány a dodáno jejich vzájemné propletení, nejlépe i s rodokmeny jednotlivých rodů.

Luigi1
24.05.2023 5 z 5

Nádherná ilustrace pro fanouška Lovce stínů neměla by chybět v žádné knihovně

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kdo je kdo ve světě stínů v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech4x