Kde sa les dotýka hviezd přehled

Kde sa les dotýka hviezd
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419904/bmid_kde-sa-les-dotyka-hviezd-qy1-419904.jpg 4 225 225

Joanna si v rámci vedeckého výskumu prenajme chatu v horách, aby pozorovala hniezdenie vtákov. Jedného dňa sa pri chate objaví bosé dievčatko v pyžamku, ktoré tvrdí, že prišlo z hviezdy. Prítomnosť dievčatka Joane načisto zmení život a nesmierne ho obohatí. Tento krehký a neuveriteľne ľudský príbeh nám pripomenie, aby sme sa občas zahľadeli na hviezdy a vpustili ich žiarivé svetlo do našich životov.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Tatran (Bratislava)

Where the Forest Meets the Stars , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kde sa les dotýka hviezd. Přihlašte se a napište ho.

kopeceli
25.05.2024 5 z 5

Komu se líbila kniha Kde zpívají raci, tomu se bude zřejmě líbit i Kde se les dotýká hvězd.
Autorka vybrala téma, které snadno sklouzne k povrchnosti a kýči. Nicméně, můj názor je, že se s příběhem popasovala velmi dobře a vytvořila milé, čtivé, dojemné dílo s prvky detektivky.
Četla jsem jedním dechem, usmívala se při práci pro sebe, protože příjemný pocit na duši přetrvával.

zimolka
25.04.2024 2 z 5

Začátek mě nijak nechytl, knihu jsem se nutila číst spíše ze zvědavosti. Konec už byl trochu lepší.

boeink
14.04.2024 5 z 5

Kde se les dotýká hvězd je kniha krásná navenek i svým obsahem. Kéž bych měla štěstí číst vždy takové knihy. Přes některá vážná témata (rakovina, deprese, drogy), je to kniha především o přátelství, lásce a naději. Zamilovala jsem si Jo, Gabea a hlavně Ursu, o níž si ani po dočtení nejsem jistá, odkud vlastně přišla.
Tenhle příběh se mě opravdu dotkl, byl opravdový, o obyčejných věcech, ale taky o hvězdách, kvarkách a zázracích.
Moc doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ale někdy se musí nejdřív stát něco špatnýho, aby se pak mohlo stát něco dobrýho.

Skoro každá rodina je nějak pošahaná, záleží jenom na tom, kolik je v ní lásky.

Láska přece není zločin.

Kniha Kde sa les dotýka hviezd v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech8x