Kde bydlí čas přehled

Kde bydlí čas
https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/241550/kde-bydli-cas-CvO-241550.jpg 4 11 11

Moderní pohádka o malé holčičce Karin na kterou neměl nikdo čas. Tak se vydala Čas sama hledat.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kde bydlí čas. Přihlašte se a napište ho.

mataaskorice
31.07.2023 4 z 5

Krásné ilustrace, přínosný text. A ano... I já dost často (nejen) svému dítěti říkám: "Nemám čas, počkej." Snažím se to eliminovat, ale taková hláška je v člověku neuvěřitelně zabydlená. V knížce, kterou mám půjčenou, jsou nějaké prohozené stránky, ať zkoumám, jak zkoumám, zdá se, že od výroby. Šitá vazba je neporušená, nikde žádné lepení. Jinak je kombinace textu a opravdu zdařilých ilustrací krásně vyvážená, příjemná.

wiix
05.12.2019 4 z 5

Knihy pre deti s témou čas (ako je aj Momo a stratený čas) mám rada, lebo pripomínajú dospelákom, že čas nemožno kúpiť a treba si ho užiť naplno a že najkrajším darom akým môžeme deťom dať je čas strávený s nimi, ktorý oni tak potrebujú.

bibi.r
02.12.2019 4 z 5

Malý předvánoční příběh o tom, že s časem si vždy hospodaříme my a jen my můžeme rozhodnout jak a s kým ho budeme trávit - stačí si udělat čas.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kde bydlí čas v seznamech