Každej šéf je vůl přehled

Každej šéf je vůl
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337116/bmid_kazdej-sef-je-vul-Tmf-337116.jpg 3 8 8

Hrdina novely Sklenáři Patrik Vávra je bývalý herec, pokoušející štěstí v malé dynamické reklamní agentuře. Jako referent chce získat pozici u atraktivního klienta, což se mu sice podaří, ale zadělá si tak na řadu problémů, dokonce mu několikrát jde o život. Na první pohled spořádaná a úctyhodná bankovní společnost mu totiž oplácí jeho poněkud drzý pokus zcela bez pardonu. V povídce Každej šéf je vůl se hrdina vrací z vězení a obtížně se snaží navázat na dřívější slávu. Pronásledují ho stíny minulosti i nové problémy s majitelkou divadla, kde získal angažmá. V povídce nechybí ani krásné ženy, záhadní mafiáni a zrádný inspicient. Podaří se hrdinovi za pomoci mužů zákona překonat všechny nástrahy a začlenit se do nového života.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Každej šéf je vůl. Přihlašte se a napište ho.

Gweny
17.07.2022 4 z 5

"Základ je, že každej šéf je vůl. To tmelí jeho zaměstnance. Nejhorší je, když se šéf chce s podřízenejma kamarádit. Správnej šéf je smířenej s tím, že je vůl, a vo co smířenější, vo to lepší soubor má." (s. 218)

Kniha s názvem moc společného nemá, spíše vůbec nic. Název ale upoutá mnoho pozornosti.
Jsou to vlastně dvě povídky jakoby ze života. Nenadchnou, neurazí, člověk si při jejich čtení zpříjemní cestu vlakem nebo horké letní odpoledne. Prostě nad tím moc nepřemýšlejte a bavte se. Tak zní moje rada.

DenisaM.
03.01.2022 2 z 5

Asi nejsem úplně fanouškem takového typu knih, ale přečteno jsem měla poměrně rychle, zápletka byla srozumitelná.

Nymfadora.T.
21.04.2020 2 z 5

Nebylo to špatné, občas trochu zmatené, ale dalo se to přečíst. ... ale další už ne.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Každej šéf je vůl v seznamech