Příčina smrti přehled

Příčina smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18827/bmid_kay-scarpetta-pricin-18827.jpg 4 122 122

Kay Scarpettová série

Beznadějné vyšetřování nabude intenzity v okamžiku, kdy je podobným způsobem zavražděna dcera známé političky se svým přítelem. Stopy pachatele vedou do okolí přísně utajované a střežené výcvikové základny federálních agentů a možné souvislosti s FBI vyšetřování policie ještě znesnadňují. Proto se hrdinka pouští i přes důrazné varování do pátrání na vlastní pěst. ... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

All That Remains , 1994

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Příčina smrti. Přihlašte se a napište ho.

Mája777
23.09.2022 4 z 5

Tento díl mi dal zabrat. První polovina se docela vlekla, trochu moc zákulisních intrik. Zato ta druhá půlka byl fičák. Ale souhlasím s ostatními čtenáři - pachatel, kde se vzal, tu se vzal. A motiv, kdo ví? I přesto si přečtu další. Přece jenom se to dá :).
(23. 9. 22 - 22 144 - 49)

TeaPeter
30.12.2021 4 z 5

Výborná detektivka. Jen škoda, že se pachatel objevil tak nějak odnikud a o jeho motivech jsme se nedozvěděli vůbec nic.

bigben
08.06.2021 4 z 5

Za mě opět výborná oddychová detektivka, vrah odhalen až na konci...ještěže jich mám tolik před sebou.-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Příčina smrti v seznamech

v dalších seznamech2x