Krvavá mlha přehled

Krvavá mlha https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174950/kay-scarpetta-krvava-174950.jpg 4 60 60

Kay Scarpettová série

Další případ doktorky Kay Scarpettové, volně navazující na Posmrtný přístav. Kay přijíždí do Georgijské ženské věznice, aby se setkala s odsouzenou Kathleen Lawlerovou, biologickou matkou sériové vražedkyně Dawn Kincaidové, a pokusila se zjistit, co vedlo Dawn k tomu, že zabila svého otce, soudního patologa a Kayina spolupracovníka Jacka Fieldinga. Míří sem i Jaime Bergerová, prokurátorka a partnerka Kayiny neteře Lucy, aby prošetřila případ jiné dívky, obviněné z vyvraždění rodiny místního lékaře. Kathleen brzy poté za záhadných okolností umírá. A Jaime najednou nikomu nezvedá telefon...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Red Mist , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Krvavá mlha. Přihlašte se a napište ho.

ivzu77
18.04.2023 4 z 5

Další kniha detektivní série ... dalsí čtivý díl... u mne se setkáte se spokojeností, ale musím říci, že před tímto dílem je skutečně lepší si přečíst Posmrtný přístav ...děj na sebe plně navazuje .... pokud čte někdo knihy na přeskáčku a jednorázově, tak si myslím, že plně nedocení postavy jako Bentonn, Lucy, Marino a Jaime

MaLoMe
14.07.2021 3 z 5

Sorry Patricia, ale písanie v prvej osobe ti nejde. Zápletka je celkom zaujímavá, nadväzuje na predchádzajúcu knihu. Ale ten spôsob akým je kniha napísaná je strašný. Jeden ostavec interpretácia dialógu, druhý vnútorné úvahy a toto dookola na striedačku. Kniha nemá tempo, strašne zle sa to číta. Stači si prečítať jednu knihu od Tima Weavera (celá séria David Reaker je v prvej osobe) a hneď je každému jasné, že táto kniha je zle napísaná.

dalia1769
05.05.2020 3 z 5

Napínavé, čte se dobře jako vždy, nicméně z postav mne už "baví" jen Kay a Marino. Lucy je taková "zpovykaná" sociopatka, chápu, že ji Kay má ráda jako dceru a mnohé jí odpustí, ale jak jí nakonec všechno vždy projde, je až k nevíře. Benton je od svého návratu taková neslaná-nemastná postava, která příběhům nic nepřináší a vlastně ani samotné Kay, jejich vztah jaksi ztratil veškerou přesvědčivost. Jamie je podivná postava, o které nevím, co si myslet. K této sérii se v podstatě vracím jen ze sentimentu, protože prvních cca 10 dílů mne opravdu bavilo.

Knižní novinky (7. 11. - 14. 11.)

06.11.2013

Kniha Krvavá mlha v seznamech