Ponorka přehled

Ponorka
https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/105688/bmid_ponorka-hYd-105688.jpg 4 218 218

Katastrofy série

Napínavý román o atomovém nebezpečí hrozícím lidstvu. Posádka atomové ponorky je v něm vmanipulována do situace, kdy si má myslet, že během její plavby vypukla třetí světová válka. 2. vydání.

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Svoboda

The Gold Crew , 1980

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ponorka. Přihlašte se a napište ho.

janina66
16.08.2023 4 z 5

Knihu jsem vyslechla audio a musím říci, že zajímavě načteno.
Děj knihy z jaderné ponorky mě bavil, i když je už notně zastaralý. Ovšem v době psaní knihy bylo toto nebezbečí jaderných ponorek velmi alarmující.

RoBertino27
31.03.2023 4 z 5

Knihy této kategorie by měly mít místo tradičního poděkování všem, počínaje rodinným psem a konče stranou a vládou, jasně napsaáno: JEDNÁ SE O DOBOVÉ DÍLO! Posuzovat ho z dnešního pohledu a ještě ho přirovnávat ke konkrétním událostem zcela odlišného charakteru, je unfair jednání. Autoři psali v nějaké době s využitím znalostí v onom čase ne/dostupných (U.S. Army jim také všechno nevykecá a většinou se od podobných příběhů distancuje). Pokud ji porovnáme se současností a vynecháme práci na chování a psychologii postav, nemá smysl ji číst. Což by byla neuvěřitelná škoda.

heavy66
18.03.2023 4 z 5

Vypukne-li na jaderné ponorce ponorková nemoc, je zaděláno na globální průšvih. Kniha mohla v ČSSR vyjít už v roce 1988, protože nastavovala zrcadlo západním imperialistům. Ale v roce 2000 to byla pro změnu havárie ruské jaderné ponorky Kursk, která představovala vážné riziko pro životní prostředí.
Podobné zbraně ohrožují svět, ať stojí u kormidla Joe nebo Vladimir!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ponorka v seznamech

v Právě čtených2x