Noční můra přehled

Noční můra https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15602/nocni-mura-15602.jpg 4 156 156

Katastrofy série

Civilizační thriller s detektivně-medicínskou zápletkou, v němž se pátrá po původci a vzniku nakažlivého viru způsobujícího onemocnění končící smrtí. Boj pracovníků Úřadu pro kontrolu nemocí, Světové zdravotnické organizace a lékařů, ve kterém není každý tím, za koho se vydává.

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Odeon

The Nightmare Factor , 1978

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Noční můra. Přihlašte se a napište ho.

adelinka
28.09.2023 4 z 5

ešte dobre, že nám kovid skončil :-) :-) asi by som sa viac bála :-). Ale áno dalo sa čítať, bolo napätie, celkovo mi aj žánrovo teraz zapasovala...

denib
10.05.2023 4 z 5

Už jsem přečetla čtyři z pěti "katastrof" této autorské dvojice a ještě nikdy jsem nebyla zklamaná. Noční můra mi sice připadala maličko slabší než ostatní, ale pořád velmi dobrá. Nechybí napětí, inteligentní příběh, promyšlený děj, zajímavost a čtivost. A myslím, že je znát, že se autoři nejdřív poctivě snaží získat o problematice dost informací.

Miruneček
16.09.2022 1 z 5

Začátek se náramně podobá Covidové době. Potom přijde převrat a vyšetřování. Toto téma mě neoslovilo. Vlastně tuto knihu jsem četl díky dětem, kteří mi jí přinesli z knihovní budky. Měla jiný přebal a tak mysleli, že se jedná o horor.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Noční můra v seznamech

thrillery epidemie nákaza katastrofy