Nádherná svadba přehled

Nádherná svadba https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/263652/bmid_nadherna-svadba-263652.jpg 4 453 453

Katastrofa série

< 3. díl

Svadba v Las Vegas, ktorú Abby impulzívne zorganizuje, je len vrcholom ľadovca. Pod hladinou sa ukrýva úzkosť a výčitky svedomia. Ak chcete vedieť, prečo ABBY ABERNATHYOVÁ tak nečakane požiadala TRAVISA MADDOXA o ruku, musíte si vypočuť jej temné tajomstvo – to, čo nesmie prezradiť ani Travisovi, pretože vie, že by ju odmietol a už nikdy by k nemu nenašla cestu. Pohľad na Abby v narýchlo kúpených svadobných šatách a na Travisa v obleku a čiernych teniskách si však aj tak vychutnáte. A nielen preto, lebo svedkom na ich svadbe je Elvis. Návrat k príbehu, ktorý už poznáte z kníh Krásna katastrofa a Chodiaca katastrofa, prináša momenty, o ktorých ste dosiaľ nečítali. A verte, že Abby a Travisa už nikdy nebudete vnímať tak ako predtým.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

A Beautiful Wedding , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nádherná svadba. Přihlašte se a napište ho.

Kristy.Seb
23.01.2024 4 z 5

Tak ten pravý důvod Abby ke svatbě mě dost prekvapil. Ale ten dopis od masky Travis byl prostě úžasný.

MAU256
15.12.2023 4 z 5

Pokračování tentokrát z pohledu Abby. Určitě doporučuji si nejprve přečíst Krásnou katastrofu a Učiněnou katastrofu, jinak vám v tomto díle bude spousty věcí unikat. Byl to takový krátký doplňující díl, ale i tak jsem ráda, že jsem si ho přečetla.

pani_ari
28.07.2023 5 z 5

Naprostá pecka mezi young adult romanťárnami. Celou sérii "Katastrof" jsem zhltla za necelý týden.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nádherná svadba v seznamech

v Právě čtených5x