Karma a reinkarnace (Moudrost Jógánandy část 2) přehled

Karma a reinkarnace (Moudrost Jógánandy část 2) https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335770/bmid_karma-a-reinkarnace-moudrost-jogana-RxJ-335770.jpg 4 4 4

Prozkoumejte mystéria života a smrti Mnoho lidí shodně nahlíží na teorii o reinkarnaci, neboli na karmu, nebo na to, co se děje v okamžiku smrti. Paramhansa Jógánanda, jogínský mistr, o tomto tématu psal ze své vlastní zkušenosti a vědomosti. Nad všechna Jógánandova slova nejvíce vystupuje hluboké povzbuzení každému čtenáři: ujištění, že Bůh nás miluje a že veškerý život je stvořen tak, aby nám pomáhal posunout se vpřed k našemu nejvyššímu naplnění. Kniha se zajímá tématy: Proč vidíme svět plný utrpení a nerovnosti? Jak uchopit výzvy našeho života? Co se děje v okamžiku smrti a po smrti? Existuje nebe? Jaký je původ a účel reinkarnace... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Karma a reinkarnace (Moudrost Jógánandy část 2). Přihlašte se a napište ho.

knih-o-mol
20.03.2021 2 z 5

Pokud nepřijmete indické kocepty karmy a reinkarnace jsou rady naprosto bezcenné. Například se asi nepodaří vysvětlit rodičum, kteří přišli o dítě, nebo ho mají postižené, že je to vina samotného dítěte, jelikož udělalo v minulých životech chybu. U nás pro většinu neakceptovatelné, nepochopitelné a kruté.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Karma a reinkarnace (Moudrost Jógánandy část 2) v seznamech

Paramhansa Jógánanda
indická, 1893 - 1952
2003  95%Životopis jógina
2016  70%Tajemství trvalého štěstí (Moudrost Jóganandy část 1.)
2017  75%Duchovní vztahy (Moudrost Jóganandy část 3)
2016  80%Karma a reinkarnace (Moudrost Jógánandy část 2)