Karlos Vémola - Lvi žerou první přehled

Karlos Vémola - Lvi žerou první
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406713/bmid_karlos-vemola-lvi-zerou-prvni-Uql-406713.jpg 4 17 17

Odhodlanost. Síla. Víra. Neústupnost. Píle. Trpělivost. Až neuvěřitelný příběh Karlose Vémoly, přední české hvězdy bojových sportů. Začal v malém městě, ale vyústil ve světoznámé a respektované jméno. Poznejte život profesionálního sportovce, a to od úplných začátků, až po současné úspěchy a plány. Život, který není jen tak pro každého. Nechte se motivovat odhodlaností jít si nekompromisně za svým cílem, a to i přes množství překážek, které mu předcházejí. Přečtěte si o cestě bojovníka a historicky prvního Čecha v UFC, světové organizaci bojových sportů. Téměř dvou set stránková biografie formou rozhovoru vás vtáhne a nebudete chtít přestat, dokud se nedozvíte celý příběh o jeho kontroverzním životě na hraně. Tato kniha byla realizována exkluzivně společností NUTREND na základě dlouholeté spolupráce s Karlosem. Jedná se o zcela unikátní surový průřez skutečnou životní cestou.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Karlos Vémola - Lvi žerou první. Přihlašte se a napište ho.

jan.para
28.11.2021 4 z 5

Kniha popisuje životní příběh Karlose Vémoly cca do roku 2019. Kniha je napsána formou zpovědi.

KobraCSGO
16.07.2020 5 z 5

Příběh českého MMA zapasníka Karlose Vémoly.

Filatov
10.12.2019 5 z 5

Díky téhle knize jsem se dozvěděl vše co jsem o Karlosovi nevěděl. Ano přizmejme si, že jméno Karlos Terminátor Vémola zná u nás už téměř každý, ale málokdoví, kdo vlastně tento sportovec je a jaký životní příběh má za sebou. Nebudu hodnotit jeho život, každopádně jsem rád, že jsem se dozvěděl, kdo Karlos vůbec je a musím uznat, že jeho mládí vůbec nebylo klidnou kapitolou života. Každá kapitola byla poutavá.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Karlos Vémola - Lvi žerou první v seznamech

v Právě čtených1x