Karambol přehled

Karambol https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61391/bmid_karambol-cFb-61391.jpg 3 5 5

Kniha popisuje vztahy v partě mladých lidí spojených stejnou třídou matematického gymnázia a rozdělovaných různým sociálním postavením a neodmyslitelně i rivalitou ve vztazích. Jak do životů jejich coby jednotlivců, i do života party jako takové zasáhne autonehoda na společném výletě?

Literatura světová Romány Pro děti a mládež
Vydáno: , Mladá fronta

Karambol , 1979

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Karambol. Přihlašte se a napište ho.

Znedla
28.01.2020 3 z 5

Vše podstatné již bylo napsáno níže.

Kniha se mi četla docela dobře, charaktery hlavních postav byly velmi dobře vykresleny. Já sama jsem se divila co všechno měla maďarská zlatá mládež doma v sedmdesátých letech :-)

SSTknihy
04.09.2018 2 z 5

Parta sedmnáctiletých gymnazistů z Budapešti žije vesele a bezstarostně a i přes sociální rozdíly a odlišný přístup k životu spolu docela vycházejí. Každodenní školní problémy ale ustupují do pozadí, když se při návratu z tajného výletu vybourají v autě. Tváří v tvář neštěstí si najednou uvědomují skutečnou hodnotu přátelství, oceňují pomoc rodičů a i sebe navzájem začnou vidět novýma očima.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Karambol v seznamech

Anna Dániel