Efektivně mrtvá žena přehled

Efektivně mrtvá žena
https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/86381/efektivne-mrtva-zena-86381.jpg 4 195 195

Kapitán Exner série

Ve foyer malého divadla bylo nalezeno příšerně zohavené mrtvé ženské tělo. Foyer oddělovaly jen zamčené obyčejné dveře od podzemních místností Tiskové agentury. A právě sousedství tiskové centrály, které dálnopisy spojovaly doslova s celým světem, vedlo kapitána Exnera a jeho tým vyšetřovatelů k odhalení vražedného motivu a nakonec i k odhalení téměř dvojnásobného vra­ha. Vydání 2., v nakladatelství Svoboda 1. vydání.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Efektivně mrtvá žena. Přihlašte se a napište ho.

Winster
včera

Opravdu vyborna detektivka, ktera se čte jednim dechem. Musim se priznat ze znam jeji filmovou verzi ,,Cas pracuje pro vraha,, ktera je sice perfektne obsazena a mam ji moc rad, ale kniha je jeste daleko lepsi. Je ctiva, napinava a tak nejak se cte proste sama. Znate to vezmete si knihu a nejak se nemuzete zacist…to zde opravdu nehrozi. Misto vrazdy i zvolena zapletka s postupnym rozkryvanim udalosti s nslezem mrtve zeny za zavesem v kine v pasazi hned vedle redakce vam proste neda spat!

Canniosh
31.05.2024 5 z 5

Výborná detektivka, daleko lepší než následné filmové zpracování (pro neznalé film Čas pracuje pro vraha). Zápletka, vyšetřování i rozuzlení mělo spád a já tento díl o kapitánu Exnerovy řadím mezi ty nej v sérii.

terimila
30.04.2024 3 z 5

Ale jo, dobrý. Četlo se to příjemně a dobře, taková ta letní pohodová oddychová detektivka... Exner a jeho parťáci dělaj snesitelnejma i ty sondy do dob minulejch, o který bych jinak fakt nestála.
Oproti jinejm exnerovkám, hlavně proti nedávno čtené Pastvině, to však bylo slabší. Rozuzlení bylo tak trochu šroubovaný, hrdinové nepříliš zajímaví. A Exner trochu mimo kondici, nepřekvapivě. Takže "jen" tři hvězdy. Ale neva, není každej den posvícení.

Nové eknihy zdarma (květen)

05.05.2020

Kniha Efektivně mrtvá žena v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x