Kamenný řád přehled

Kamenný řád https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403245/mid_kamenny-rad-SwQ-403245.png 4 31 31

Kamenný řád série

Trilogie Vojtěch Martínka Kamenný řád zachycuje osudy selského rodu v období od dvacátých let až podruhou světovou válku.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kamenný řád. Přihlašte se a napište ho.

Atuin
03.11.2022 4 z 5

Seriál mě neoslovil, bylo to takové vytržené z kontextu, ale kniha ano. Nářečí dokresluje celkovou atmosféru velmi tvrdého a velmi lidského příběhu, který je sice místy předvídatelný, ale stále je je velice pěkně napsaný a živý v popisech přírody a činnostech a lidech jako takových, ve všech pohybech a hnutích, ovšem také ve všech je jejích chybách.

KaLiBi
26.05.2022 3 z 5

Kniha se mi líbila. Začíst se mi trvalo poměrně dlouho, ale jakmile se děj začal vyvíjet, byla jsem i napnutá. Části psané nářečím mi daly občas zabrat, ale do příběhu skvěle zapadají a podtrhují autentičnost knihy.

Katka2382
25.08.2020 5 z 5

Ze začátku jsem měla trochu strach jak se mi to bude číst a že to bude trochu těžkopádné. Ale naštěstí nee,knížka se čte pěkně.Možná jen pro dnešního čtenáře je tam moc popisů lidí,věcí a krajiny.S postavami se člověk doslova sžije.Krásné počtení,už se těším na druhý díl.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kamenný řád v seznamech