Kamene osudu přehled

Kamene osudu
https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/70110/mid_kamene-osudu-zNf-70110.jpg 4 192 192

Rozprávkový príbeh o troch dievčatách Opál, Nefrit a Ambre, ktoré sú osudovo spojené tromi zázračnými kameňmi, zaujal mladých čitateľov na celom svete. Hrdinky sa vyberú na dobrodružnú cestu do Krajiny zázrakov, ktorý je oddelený od sveta ľudí magickou hranicou. Tajomný zlý mág, trinásty člen Rady dvanástich, ktorá ovláda ľudský svet, sa snaží ovládnuť aj Krajinu zázrakov a vnútiť jej svoje pravidlá. Úlohou dievčat je tento vývoj zvrátiť. Kniha štrnásťročnej francúzskej autorky rumunského pôvodu Flavie Bujorovej sa hneď po vydaní stala bestsellerom. Podrobnosti... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Ikar (SK)

La Prophétie des Pierres , 2002

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kamene osudu. Přihlašte se a napište ho.

Emik87
17.02.2024 5 z 5

Příběh se mi moc líbil a tak se k němu čas od času vracím.

Hakate
28.08.2022 3 z 5

Pěkná kniha pro děti, především pro dívky. Tři sestry , tři kameny a jako vždy záchrana světa...

Knihomolka506
24.12.2021 3 z 5

Přemýšlím, co o knize říct.. Dostala jsem ji darem, moc jsem ji tehdy nerozuměla, ale příběh
přece jen přečetla. Pamatuji ten údiv, když jsem na obálce zjistila, že knihu napsala mladá holka, určitě se její sláva hvězd dotýká.
K příběhu: Tři sestry , tři kameny, záchrana světa, možná tušíme, co vše je ještě čeká. Inspirace Harrym Potterem nebo Hobitem, dobrodružství skončí než se nadějem.
Svět opět funguje,
v další knize jistě zajímavější postava figuruje

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kamene osudu v seznamech

v Právě čtených1x