Kamarádi na statku přehled

Kamarádi na statku https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/258286/mid_kamaradi-na-statku-hledej-zvuky-pod-GQo-258286.jpg 4 1 1

Statek na venkově je zajímavé a rušné místo, plné zvířecích kamarádů – kohouta i slepiček, kuřátek, kachen, kočiček, prasátek, oveček, krav a mnoha dalších. Přečtěte si o nich krátké vyprávění, odklopte okénka a podívejte se, co je pod nimi! Hledejte, pod některými totiž naleznete obrázky, které se dají zmáčknout, a vy si pak budete moci poslechnout nejrůznější zvuky zvířátek – kohoutí kokrhání, kachní káchání, chrochtání prasátka, bečení ovečky, bučení krávy! Honem, kamarádi ze statku na vás čekají... celý text

Pro děti a mládež Pro nejmenší
Vydáno: , Svojtka & Co

Farmyard Friends , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kamarádi na statku. Přihlašte se a napište ho.

Dáma s hrnstjm
22.01.2017 4 z 5

Dobrý nápad, dobré téma, relativně dobré zpracování. Počítačové ilustrace jsou sice dost stylizované, ale celkový dojem je milý. Poznámka k překladu: v textu jsem narazila na slovo "káchání" - prý zvuk, který dělá kachna. Po krátkém pátrání jsem se dozvěděla, že je to myslivecká hantýrka. Kniha mi tedy rozšířila znalosti a slovní zásobu, dosud jsem si myslela, že kachna kváká... ale pokud kachna kváká, co potom vlastně dělá žába!?
Je to jedna z knih, u které bohatě stačí, když si ji občas půjčíte v knihovně... ušetříte si tím nervy :) Věřte mi.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kamarádi na statku v seznamech

domácí zvířata zvukové knížky, leporela

Valerie McLeod
kanadská, 1983