Kam v jižních Čechách přehled

Kam v jižních Čechách
https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163064/kam-v-jiznich-cechach-8Mm-163064.jpg 4 4 4

Pro ty, kteří chtějí objevovat zajímavá místa v České republice, jsou připraveny průvodce z edice Kam. V jednotlivých titulech naleznete tipy na výlety v různých tematických okruzích, a to jak do přírody, tak do nejrůznějších kulturních i sportovních zařízení. Kam poradí rodičům s dětmi i těm, kteří vyrážejí na prázdniny sami. Ať plánujete dovolenou do míst nepoznaných, či chcete na oblíbeném místě najít něco nového, právě pro vás je určena tato edice. Všechny informace jsou ověřeny a navíc jsou doplněny kontaktními údaji a internetovými adresami. Také v příštích sezonách si tak můžete snadno ověřit např. otevírací dobu. Ke snadnějšímu výběru napomohou jistě i barevné fotografie, kterými jsou knihy bohatě vybaveny. Stovky nápadů na příjemné strávení volného času pomohou vyřešit otázku „Kam?“ i těm zcestovalým.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kam v jižních Čechách. Přihlašte se a napište ho.

mariva
12.08.2014 4 z 5

Kniha obsahuje spoustu opravdu zajímavých informací a na cestách určitě pomůže. Jen mi připadala trochu nepřehledná tím, že nemá abecedně řazený přehled. Místa jsou řazena podle toho, zda jde např. o technickou zajímavost, místo ke koupání nebo třeba na cesty s dětmi, ale pokud se pohybujeme v nějakém místě, těžko se vyhledává, co zajímavého v okolí lze navštívit.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kam v jižních Čechách v seznamech

Eva Obůrková