Kam patříme přehled

Kam patříme https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190629/kam-patrime-190629.jpg 4 119 119

Zrovna když si začneme myslet, že život držíme pevně v rukou, nás dozajista něco vyvede z omylu... Marian může bez zaváhání prohlásit, že ve svých šestatřiceti letech dosáhla úplně všeho, o čem kdy snila. Má úspěšnou kariéru, krásný byt a úžasný vztah s mužem, kterého miluje. K úplnému štěstí jí chybí už jen maličkost: aby ji ten muž navlékl snubní prsten a založil s ní rodinu. Peter se ovšem k ničemu nemá a Marian cítí, že její biologické hodiny tikají stále hlasitěji. To je ovšem jen jeden ze dvou problémů, které ji trápí. Už dlouhých osmnáct let skrývá před celým světem tajemství – a to tajemství se jednoho večera objeví u jejích dveří. Je to zlomový okamžik, kdy se Marianin perfektní život začne hroutit jako domeček z karet. Osmnáctiletá Kirby vždy věděla, že je adoptovaná a nijak ji to netrápilo. Své rodiče i sestru Charlottu měla vždy upřímně ráda, ale zároveň v ní hlodal pocit, že se od nich liší. Že zkrátka nezapadá. Sotva dosáhla plnoletosti, vydala se do New Yorku najít svou pokrevní matku – a teď tedy stojí na jejím prahu...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Domino

Where We Belong , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kam patříme. Přihlašte se a napište ho.

Doubravka1975
16.04.2020 5 z 5

Zajímavé téma adopce, dobře rozebrané ze všech stran, vyprávěné Marian a Kirby. A i když mě obě chvílemi pěkně štvaly, tak je to moc pěkný příběh

martiline
31.01.2019 5 z 5

Nádherný příběh. Moc jsem od toho nečekala, ale kniha mne velmi mile překvapila. Čtivé, příjemné, pěkné. :-)

januchka
27.12.2018 4 z 5

Mne se to libilo, bylo to ctive. Tema zajimave, takova oddychovka. Za mne super, prvni setkani s autorkou, knizka mne mile prekvapila. Konec zustal otevreny, na druhou stranu ani v zivote nebyvaji zadne nalinkovane happyendy :-)

Knižní novinky (4. - 11. 9.)

02.09.2013

Kniha Kam patříme v seznamech