K.u.K. Kriegsmarine: Bitevní lodě Jeho Veličenstva přehled

K.u.K. Kriegsmarine: Bitevní lodě Jeho Veličenstva
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/296073/mid_k-u-k-kriegsmarine-bitevni-lode-jeh-PYr-296073.jpg 5 1 1

Druhé vydání prvního dílu pětidílného projektu „K.u.K. Kriegsmarine“. Tento svazek je věnovaný bitevním lodím Rakouska-Uherska. V úvodu je velmi stručně popsán zrod celého námořnictva podunajské monarchie a jeho osudy za Velké války. Hlavní místo je věnováno fotografiím a pohlednicím zobrazujícím 17 kapitálních jednotek a život na jejich palubách. Oproti prvnímu vydání (vlastním nákladem Knihovnicka.cz, 2011) je obrazová část knihy výrazně rozšířena.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize K.u.K. Kriegsmarine: Bitevní lodě Jeho Veličenstva. Přihlašte se a napište ho.

hoesch
09.01.2020 5 z 5

Velmi pečlivě zpracované základní údaje o bitevních lodích K.u.K. Kriegsmarine. Po slohové stránce kdy autor sám přiznává v druhém vydání , že podcenil korekturu. Ale pro zasvěcené to není takový problém. Je totiž vůbec zázrak že něco takového vyšlo. Obrázky v této publikaci jsou hlavně fotografie pohlednic ze života i našich mariňáku. Takže závěrem - Za císaře pána a jeho rodinu,a čest jejich památce.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha K.u.K. Kriegsmarine: Bitevní lodě Jeho Veličenstva v seznamech

v dalších seznamech1x