Jurášek přehled

Jurášek https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/132606/bmid_jurasek-vAe-132606.jpg 4 34 34

Válečný příběh o malém Juráškovi, který prožívá různá dobrodružství. Hlavně s partyzány paršutisty v lese po boku v boji proti fašistům.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jurášek. Přihlašte se a napište ho.

Canniosh
05.01.2024 4 z 5

Moc jsem se na tuto knihu po cca 35 letech těšil, sehnal jsem si ji a ležela mi v knihovně asi rok. Ale nelituju ani minuty jejího čtení, protože jsem se vrátil do dětských let kdy jsem ji měl asi nejraději z povinné školní četby, a kromě toho je napsána tak krásně, nechci říct zrovna dětinsky, ale jaksi tak příjemně. Jasně, z dnešního pohledu je to už jiné, jednak věkem a jednak jinou dobou, ve které žijeme, ale já si nemůžu pomoct, mě toto dílo prostě bude doprovázet napořád.

Jessica007
08.11.2023 5 z 5

Knížku jsem četla hodně dávno, když jsem byla na základní škole. Moc se mi tehdy líbila.

ArwenAragorn
23.09.2023 3 z 5

60%

Na knížku jsem si vzpomněla díky mému oblíbenému čtenáři heavy66. Přečetla jsem ji na prvním stupni na škole, tehdy se mi líbila, ale už jsem se k ní nevracela

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jurášek v seznamech